Вигрібні ями під ключ в Херсоні

vigrebnaya-yama-pod-klyuch

Вигрібні ями під ключ в Херсоні

 • Встановлюємо каналізацію під ключ
  Вигрібні ями з ЗБВ кілець
 • Телефонуйте +79900660301

Де в Херсоні, або Миколаєві замовити будівництво вигрібної ями під ключ?

На жаль, але в багатьох районах Херсона відсутня налагоджена система забору каналізаційних відходів. Найоптимальнішим вирішенням питання оснащення каналізації в такому випадку буде будівництво вигрібної ями.

Така система допомагає автономно вирішувати питання водовідведення. Але все частіше від власників приватних секторів надходять скарги через несправність подібної системи і частого виклику асенізатора. Тут роль грає важливий фактор – грамотне будівництво вигрібної ями. Оскільки всі несправності відбуваються за рахунок неправильної проектування, будівництва вигрібної ями без урахування типу грунту або без розрахунку навантаження на автономну систему водовідведення.

Саме тому важливо підібрати досвідченого майстра для організації автономної системи водовідведення. А ми рекомендуємо використовувати можливість будівництва вигрібної ями під ключ від нашої команди компетентних фахівців «Чистка», коли грамотна робота по оснащенню каналізації буде проведена від початку до кінця всіх необхідних монтажних робіт.

Организация строительства выгребной ямы под ключ

Вигрібна яма була придумана для зберігання стоків і рідких відходів. І якщо вчасно викачувати накопичилися відходи, то даний тип водовідведення буде створювати потрібний комфорт у Вашому будинку.

Вигрібна яма під ключ являє собою будівництво герметичній ємності, в яку потім надходять всі види відходів з будинку. Наша компанія пропонує використовувати споруду з бетонних кілець або, як ще використовують в будівельній термінології, септик із залізобетонних кілець.

Існують деякі норми будівництва вигрібних ям:

 1. Необхідно так організувати будівництво вигрібної ями, щоб був забезпечений безперешкодний під’їзд асенізатора;
 2. Також важливо, щоб вигрібна яма була розташована до дому не ближче, ніж на 5 метрів;
 3. При розміщенні септика варто пам’ятати, що відстань до сусідського паркану не повинно перевищувати 4 метрів, оскільки мова йде про розкладанні органічних речовин і постійному виділенні газів.

Використання занедбаного колодязя при будівництві вигрібної ями

Часто власники приватних секторів пропонують для будівництва вигрібної ями використовувати старий, занедбаний або невикористаний колодязь. Ідея, в принципі, слушна. Але в таких випадках гранично важливо дотримання суворих санітарних умов.

При будівництві вигрібної ями на місці занедбаного колодязя важливо дотримуватися наступних рекомендацій:

 • Потрібно грунтовно забетонувати конструкцію з давнім терміном експлуатації;
 • Організувати надійну гідроізоляцію стін і дна конструкції, яка переробляється під септик з метою запобігання забруднення водоносної жили нечистотами;
 • Створити віддаленість септика більш ніж на 15 метрів від колодязів з джерельною водою.

Як викликати бригаду для будівництва вигрібної ями?

Для виклику команди професіоналів «Чистка» для будівництва вигрібної ями під ключ в Херсоні Вам необхідно попередньо зателефонувати за номером телефону +79900660301. Наші майстри приїдуть в обумовлений час і виконають весь комплекс робіт в запланований термін з гарантією повноцінного якості.

Будівництво вигрібної ями від компанії «Чистка» має ряд переваг:

 • Оперативна робота по всім монтажних робіт – команда наших фахівців зможе організувати безперебійну роботу вигрібної ями на протязі 2-3 робочих днів;
 • Грамотний розрахунок необхідного обсягу залізобетонної конструкції, яка обчислюється виходячи з потреб людей, які проживають в будинку;
 • Надійність і довговічність роботи вигрібної ями – конструкції із залізобетонних кілець відрізняються високою зносостійкістю, а досвід наших майстрів дозволить автономній системі водовідведення працювати безперебійно довгий час.

Вигрібна яма під ключ: ціна у Херсоні і Миколаєві

Будівництво вигрібної ями – це, безперечно, вигідне вкладення в забезпечення комфорту Вашого проживання в приватному секторі. Але і сказати, що це незначні фінансові витрати теж сказати не можна.

Існують ситуації, коли власники приватних будинків з метою економії займалися будівництвом саморобних вигрібних ям. Такі ситуації чреваті негативними наслідками. Серед них: неприємний запах на тривалому відстані від вигрібної ями, необхідність в частому викачування пристосування для відходів і навіть ризик створення небезпечних ситуацій для мешканців усього району через недотримання санітарних норм при установці.

Крім цього, трапляються ситуації, коли через неправильне розташування конструкції для відходів відбувається замерзання труб і їх вмісту. Іноді спостерігається засмічення труб, забруднення землі та стічних вод.

Тому поспішаємо Вас переконати, що будівництво вигрібної ями під ключ однозначно буде коштувати витрачених коштів. Наші фахівці зможуть організувати будівництво надійного колектора збору рідких відходів. Для цього важливий грамотний монтаж кілець каналізації. Саме тоді вигрібна яма в приватному секторі зможе забезпечити безпечну і ефективну утилізацію відходів.

Що впливає на ціну будівництва вигрібної ями під ключ у Херсоні і Миколаєві?

 1. Особливості грунту на ділянці, підготовленому для оснащення каналізаційною системою.
 2. Глибина резервуара для виведення відходів, а також довжина і кількість труб і допоміжних елементів.
 3. Безпосередній обсяг септика, який вираховується на підставі кількості проживаючих в будинку людей.

З командою професіоналів «Чистка» Ви в найкоротші терміни отримаєте надійну автономну систему водовідведення, яка прослужить багато років. Для отримання більш детальної інформації по Вашій ситуації щодо будівництва вигрібної ями в Херсоні (Херсонської області) телефонуйте за номером телефону +79900660301. Поспішаємо бути корисними Вам!