Чистка каналізації Херсон. Виконуємо будь-які сантехнічні роботи!

Готівковий та безготівковий розрахунок. Обслуговуємо підприємства, держ. структури, кафе, садки, приватних/юр осіб

Виконуємо будь-які сантехнічні роботи. Надаємо послуги кваліфікованого сантехніка, водопровідника, слюсаря. Гарантуємо терміновий виїзд. Оплата за сантехнічні послуги по результату. Гарантія на виконані роботи. Працюємо без вихідних та свят.

Заміна водопроводу в Херсоні Прочищення труб

Монтаж, ремонт, прокладка, прочищення труб водопроводу у Херсоні в багатоквартирних будинках, приватному секторі, квартирі. Ремонт водопроводу в приватному секторі. Водопостачання, внутрішній водопровід, проектування водопроводу. Монтаж або заміна труб водопроводу в приватному будинку, або квартирі – це дуже затребувана послуга через те, що труби в багатоповерхових будинках старі і потребують заміни у багатьох квартира Херсону. Ми рекомендуємо встановлювати поліпропіленові труби. Монтаж і заміну труб здійснюємо відповідно до вимог ГОСТ, СНиП. Усередині поліпропіленові та металопластикові труби з гладкими стінками, до яких не липне бруд і не утворюються засмічення. Такі труби не пошкоджуються корозією, їх легко монтувати. Консультації по телефону!

Очищення каналізації у Херсоні Монтаж Ремонт

Послуги з чищення каналізації: чистка каналізації Херсон прочищення каналізації у Херсоні, прочищення труб каналізації, прочищення каналізаційних труб Херсон ремонт каналізації, заміна каналізаційних труб у Херсоні, а також монтаж труб каналізації Херсон – це все виконують наші майстри по ремонту каналізаційних труб Херсон. Вам потрібна каналізація під ключ? Ми здійснюємо проектування внутрішньої і зовнішньої каналізації, монтаж систем каналізації, проводимо каналізацію у Херсоні. Після монтажу зовнішньої і внутрішньої каналізації, здійснюємо підключення до каналізації. Також ми виконуємо ремонт каналізаційних труб, аварійний ремонт каналізації, безтраншейний ремонт каналізації, заміна труб, демонтаж каналізації Херсон.

Установка вигрібних ям Херсон Каналізація під ключ

Установка вигрібних ям у Херсоні під ключ. Монтаж вигрібної ями. Земельні роботи: копка вигрібних ям. Доступні ціни. Вигрібна яма з залізобетонних кілець. Монтаж зливних ям в Херсоні. Зливні, каналізаційні залізобетонні ями призначені для зливу з ванни, кухонної раковини, туалету. Ми проводимо такі роботи по монтажу зливної ями: консультуємо, виїжджаємо на об’єкт, проектуємо, викопуємо вигрібну яму, доставляємо матеріал, виробляємо монтаж кілець, герметизируем яму (за бажанням клієнта), закопуємо конструкції. Діаметр ями, її розташування, кількість кілець ЗБВ залежить від відстані до будівель, інтенсивності використання зливної ями, комунікацій, рівня грунтових вод. Якщо Ви хочете встановити вигрібну, зливну яму з ЗБВ кілець – консультації по телефону. Телефонуйте!